Pedagog / pedagožka dětské skupiny Bona

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka MŠ
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Náplň práce:
Pedagogické vedení a péče o skupinu dětí od 2 let
Příprava vzdělávacích plánů
Využívání různých aktivit pro psychický a fyzický rozvoj dětí
Příprava a organizace schůzek s rodiči, příprava a realizace vzdělávacích akcí
Požadujeme:
Střední zdravotní škola + kurz chůvy
SŠ, VŠ pedagogický směr předškolní a mimoškolní pedagogika výhodou
Profesionální zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku min. 1 rok
Empatie, trpělivost, samostatnost a kreativita
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Pracovní úvazek – 40 hodin týdně
Práce na dobu neurčitou
Osobní a profesionální rozvoj
Odborné vzdělávání
5 týdnů dovolené, stravenky
Nástup: dohodou
Pracoviště: Šromova, Černý Most, Praha 9
Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení. CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.
Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.
Své žádosti a životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 31. 5. 2019 na dana.kollarova@csspraha.cz.

16. května 2019