Pravidla inzerce

  1. EDUjob je určen pro inzerci soukromých osob i podnikatelů a inzeráty může vkládat pouze registrovaný uživatel.
  2. Inzerce je pro uchazeče o zaměstnání ve vzdělávací oblasti zdarma, pro organizace nabízející pozice ve vzdělávací oblasti je zpoplatněna podle ceníku.
  3. Inzerce s volnými pracovními ve školách jsou zde. Zveřejnění inzerce pro školy je zpoplatněno a ceník inzerce je vázán obchodními podmínkami.
  4. Pokud si registrovaný uživatel aktivuje profil, aby mohl přijímat pracovní nabídky, bude za měsíc dotázán emailem, zda stále hledá zaměstnání. Pokud uživatel bude chtít mít profil stále aktivní, bude muset aktualizaci potvrdit. Za měsíc bude vyzván znovu. Pokud aktualizace nebude potvrzena, nebude školám a dalším organizacím profil uživatele dohledatelný.
  5. Vkládaný inzerát musí odpovídat charakteru pracovního webu EDUjob a musí souviset s prací ve vzdělávací oblasti. Inzeráty ani profily uživatelů nesmí být urážlivé, rasistické a nesmí odporovat zákonům České republiky.
  6. Vkládané inzeráty i profily uživatelů musí být pravdivé. Organizace i jednotliví uživatelé odpovídají za správnost obsahu.
  7. Inzerenti musí u poptávané pozice uvést: název organizace, název pozice, kraj/okres.
  8. Uživatelé, kteří hledají na EDUjob a chtějí se registrovat, musí uvést: jméno a příjmení, poptávanou pozici, nejvyšší dosažené vzdělání a odbornost podle Zákona o pedagogických pracovnících (563/2004 Sb.)
  9. Provozovatelé pracovního portálu EDUjob mají právo všechny vložené inzeráty kontrolovat a v případě porušení pravidla inzerát či profil uživatele odstranit.