Přijmeme učitele na 1. st. ZŠ, učitele španělštiny a ICT

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, učitel/ka SŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: informatika a výpočetní technika, jazyk španělský
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha-západ
popis pozice:

Do našeho mezinárodního týmu přijmeme:

UČITELE PRO 3. TŘÍDU ZŠ
Požadujeme pedagogické vzdělání nebo adekvátní praxi, schopnost domluvit se anglicky. Matematika Hejného výhodou. Pozice je určena pouze pro české učitele.

UČITELE ICT
Jedná se o výuku na ZŠ a gymnáziu, ½ úvazek. Možnost přibrat i další IT činnosti. Pozice je určena pouze pro české učitele.

UČITELE ŠPANĚLŠTINY
Příprava studentů na státní maturitu. Výhodou certifikát CERMAT ke státní maturitě. Pozice je určena pro české učitele i rodilé mluvčí.

Nabízíme krásné moderní prostředí, 15 min. autobusem od stanice metra Opatov, výborný kolektiv i dobrou kuchyni!
Více o nás na www.sunnycanadian.cz.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

9. srpna 2019