Hledáme nové kolegy/ně pro náš lektorský tým

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Celá ČR
popis pozice:

V ITveSkole.cz aktivně spolupracujeme s 1800 školami po celé ČR, provozujeme portál Dumy.cz, podílíme se na implementaci jedinečných výukových řešení jako 3Box, 3Panel, iTriangle. Našim hlavním cílem je podpora kvalitního vzdělávání prostřednictvím proškolení pedagogů a členů vedení škol.

Jste kreativní? Zajímáte se o přírodní vědy a nové trendy ve vzdělávání? Rádi využíváte moderní technologie? Chcete se podělit se o své zkušenosti s ostatními a rozšířit tak komunitu pedagogů zajímající se o přírodní vědy a moderní technologie? Chcete se podílet společně s námi na zvýšení kvality vzdělávání v našich školách? Pak hledáme právě Vás.

Hledáme pedagogy s praxí v MŠ nebo ZŠ pro realizaci lekcí pro žáky a DVPP pro pedagogy v některé z oblastí:
- Matematická (pre)gramotnost
- Polytechnické vzdělávání
- Projektová výuka
- ICT

Nabízíme:
- Výborné vztahy se školami, se kterými spolupracujeme
- Zajímavou práci v oblasti vzdělávání pedagogů
- Zkušený, pozitivní a inspirující kolektiv
- Prostor pro seberealizaci a další rozvoj
- Flexibilní pracovní dobu
- Plný nebo částečný pracovní úvazek
- Motivující platové podmínky
- Nástup možný ihned
- Telefon, notebook a další potřebné pomůcky
- Možnost firemního automobilu

Náplň práce:
- Realizace lekcí zaměřených na polytechnické vzdělávání pro skupinu dětí/žáků v MŠ a na 1. stupni ZŠ
- Realizace školení v rámci 8h DVPP
- Realizace seminářů, školení a workshopů pro pedagogy
- Spolupráce při přípravě nových školení, akreditací a nových projektů

Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání pedagogického zaměření
- Proaktivní pozitivní přístup k výuce a k moderním technologiím
- Praxe v oboru alespoň 3 roky, zkušenosti s lektorováním výhodou
- Dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
- Aktivní řidič

Pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem e-mailem na ppokorna@itveskole.cz.

Budeme Vás kontaktovat, děkujeme.

Tým ITveSkole.cz

9. listopadu 2019