Učitel/ učitelka 1. stupně ZŠ

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: cizí jazyk
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Česko Britská Základní Škola - sesterská škola - The Prague British International School přivítá do svého týmu učitele/učitelku 1. stupně ZŠ se znalostí anglického jazyka.

Nabízíme podnětné pracovní prostředí s přítomností mezinárodní komunity, moderní vybavení tříd, specializované učebny i pomůcky.

Požadujeme odpovídající VŠ vzdělání v oboru, anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu, profesionální avšak empatický přístup, spolehlivost..

Dále požadujeme:
kvalifikaci učitele pro 1.stupeň ZŠ
znalost AJ na komunikativní úrovni
schopnost týmové práce, flexibilitu a plné nasazení
individuální přístup k dětem, znalost moderních vyučovacích a učebních metod
zkušenosti s prací s dětmi v zahraničí, v mezinárodní komunitě či školách/školkách výhodou
praxe v širším vedení školy vítána

Dále nabízíme:
nadstandardní platové podmínky
práci v příjemném mezinárodním prostředí
cenné zkušenosti ze spolupráce s kvalifikovanými britskými učiteli, možnost seznámit se s jejich vzdělávacím systémem, metodami výuky i přístupem k dětem z mezinárodní komunity
zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, lekce angličtiny s rodilým mluvčím v rámci pracovní doby, Cafeterie (20 000 Kč), vzdělávací kurzy, sick-days, flexi-time, ITIC, placené prázdniny, firemní akce, Multisport karta, zvýhodněný mobilní tarif, dovolená až 12 týdnů/rok, atd.)

Začátek pracovního poměru: 16.8.2024

Místo pracoviště: kampus Kamýk (Praha 4)

Úspěšný kandidát/ka bude mít možnost pracovat v naší bilingvní ZŠ, která pracuje bok po boku s The Prague British International School a současně získat cenné zkušenosti ze spolupráce s kvalifikovanými britskými učiteli, seznámit se s jejich vzdělávacím systémem, metodami výuky i přístupem k dětem z mezinárodní komunity.

Pokud Vás náš inzerát zaujal a máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete nám své CV. Těšíme se Vaši odpověď.

28. května 2024