Škola da Vinci hledá posilu

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace, bez VŠ vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, učitel/ka SŠ
  • specializace: pracovní činnosti
  • aprobace: odborné předměty, výtvarná výchova
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha, Praha-východ, Praha-západ
popis pozice:

Škola da Vinci hledá nové členy týmu na vedení seminářů dějin umění a hodin výtvarné výchovy na druhém stupni a gymnáziu, zkušenosti s prostorovými instalacemi a objektovou tvorbou výhodou. Zároveň hledáme někoho, kdo by vedl práci v dílnách (na 1. i 2. stupni a gymnáziu), případně další volitelné aktivity s tímto zaměřením.

U uchazečů očekáváme nadšení pro práci s dětmi a dospívajícími, respektující přístup k žákům, otevřenost alternativním metodám výuky, ochotu se učit, pracovat v týmu a s týmem a dále se rozvíjet.

Nabízíme příjemné a tvůrčí prostředí, prostor pro osobní růst, seberealizaci a týmovou práci, dobré materiální podmínky podporu vzdělávání, teambuildingy, výbornou stravu.

Hledáme plný či částečný úvazek, uchazeč nemusí obsáhnout všechny výše uvedené činnosti, je možné se domluvit jen na část. Termín nástupu dle dohody, ideálně od února 2023.

Informace o škole:
Jsme soukromá alternativní škola s téměř desetiletou tradicí sídlící v krásném areálu v Dolních Břežanech. Naše škola je založena na demokratických principech a přes neustálý nárůst počtu žáků i učitelů si udržuje přátelskou atmosféru a komunitní charakter. Ve škole je kladen důraz na rozvoj vnitřní motivace dětí i dospělých, vytváření důvěry a bezpečného prostředí a svobodu spojenou se zodpovědností. Škola disponuje výborným zázemím, mimo jiné nádhernou zahradou, tělocvičnou, bazénem, výtvarným ateliérem, dílnou a hudebnou a má dobrou dopravní dostupnost příměstskými linkami z Kačerova nebo Modřan.

15. listopadu 2022