Přijmeme učitele/ku přípravné třídy, vychovatele/ku ŠD, spec. pedagoga

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace), SŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: vychovatel/ka, poradenské profese (spec. pedagog, šk. psycholog), učitel/ka přípravného ročníku ZŠ
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Pro nový školní rok přijmeme učitele/ku přípravné třídy, speciálního pedagoga/pedagožku, vychovatele/ku školní družiny, asistenta/ku pedagoga, učitele HV a VV.

Nabízíme: příjemný kolektiv, výbornou dostupnost MHD, krásné prostředí v blízkosti lesa. Práce na částečný, plný úvazek (dle domluvy).

Požadavky: spolehlivý, aktivní a tvořivý přístup k práci s dětmi :-).

V případě zájmu zasílejte svoje životopisy na e-mail zástupkyně ředitelky školy, Mgr. Hanu Grafnetrovou - grafnetrova@zsposepneho.cz.

Více informací o naší škole naleznete na www.zsposepneho.cz.

Nabídka je platná do obsazení pozice.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

9. srpna 2022