Hledáme učitele/ku 1. stupně soukromé ZŠ

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, SŠ pedagogické vzdělání, VŠ vzdělání bez ped. kvalifikace
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Břeclav
popis pozice:

hledáme lektora/ku pro první stupeň naší školy
Jsme škola a školka Živé učení Pálava, z.s. se sídlem v Klentnici 40. Sdružujeme děti v domácím vzdělávání a od 9/24 hledáme lektora/ku pro první stupeň naší školy.
Nástupní plat: 40.000,-Kč, plný úvazek.
Vysokoškolské vzdělání bereme jako výhodu, ale ne nutnost. Naopak praxe a zkušenost v alternativních vzdělávacích programech je pro nás důležitá. Hledáme tedy zkušeného lektora/ku se schopností tvořit vlastní ŠVP s dostatkem energie a přirozenou láskou k dětem.
Naše škola a školka byla založena v r. 2019 a aktuálně pomáháme na cestě za vzděláním již téměř 50 dětem.
Více informací naleznete na www.ziveucenipalava.cz.
Nabízíme
• rodinné prostředí - výuka probíhá ve velkém třípatrovém rodinném domě se 6 výukovými prostory. Dále máme k dispozici plně vybavenou keramickou dílnu (hrnčířské stoly, pec apod.), polytechnickou dílnu, výtvarnou dílnu, skleník, vyvýšené zeleninové záhony, edukativní zahradu, dvou hektarovou louku a divoký les, jurtu a celé krásné okolí přímo pod Pálavou. Součástí projektu je také přírodní soběstačný RD Opido Klentnice, kde děti mj. učíme trvale udržitelnému rozvoji a soběstačnosti,
• možnost zdravého stravování za 50Kč/den,
• přátelský tým profesionálů ochotný pomoci,
• možnost využití všech našich výukových prostor, vč. velké přednáškové terasy se soc. zázemím, saunou a kuchyní k Vašim soukromím účelům, pořádání kurzů, seminářů, workshopů apod.
V případě zájmu kontaktujte: Jana Hrnčíře, 603 270 707, info@ziveucenipalava.cz

27. března 2024