Učitel/ka 1. a 2. stupně ZŠ, asistent/tka pedagoga

  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání, student ped. VŠ (zatím bez kvalifikace)
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ, asistent pedagoga, osobní asistent
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: český jazyk a literatura, fyzika, matematika
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha, Praha-západ
popis pozice:

UČITEL/KA
1. st., 2. st. (aprob. M, F, ČJ)
VŠ vzd. nebo student VŠ ped. zaměření
Pro nově nastupující kvalifikované učitele nabízíme náborový příspěvek 30 000 Kč.
Nástup od září 2024.

ASISTENT/KA PEDAGOGA
Přijmeme asistenta pedagoga pro 2. stupeň.

Požadujeme:
- dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
- schopnost v klidu zvládat stresové situace
- kurz asistenta pedagoga výhodou

Nabízíme:
- vstřícný kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- odpovídající platové ohodnocení

BLIŽŠÍ INFORMACE:
Mgr. Josef Čížkovský - email: josef.cizkovsky@jesenickaskola.cz,
tel.: 241 004 200, mob.: 725 612 619

Nabídka platí do odvolání

12. února 2024