Hledáme ředitele/ku soukromé základní a mateřské školy

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: konkurz na ředitele
  • úvazek: plný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

O škole:
Jsme soukromá mateřská a základní devítiletá komunitní škola Victoria School nacházející se v Praze Klánovicích zaměřená zejména na rozšířenou výuku anglického jazyka. Usilujeme o poskytnutí kvalitního vzdělání našim žákům, zapojujeme do výuky digitální technologie a klademe důraz na partnerský přístup.

Náplň práce:

- Strategické vedení školy a její další rozvoj

- Zajištění kvality vzdělávacího procesu (s důrazem na anglický jazyk, zapojování nových výukových metod a digitální technologie)

- Přijímání, rozvoj a motivace pedagogického týmu

- Efektivní finanční řízení a rozpočtování

- Udržování a rozvíjení vztahů s rodiči a místní komunitou

- Reprezentace školy na veřejnosti a v médiích

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání, preferovaně v oblasti pedagogiky nebo managementu

- Minimálně 5 let zkušeností na vedoucích pozicích ve vzdělávacích institucích

- Vynikající komunikační a organizační schopnosti

- Schopnost vést a motivovat tým

- Zkušenosti s finančním řízením a rozpočtováním

- Silný zájem o využívání digitálních technologií ve vzdělávání

- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme:

- Konkurenční finanční ohodnocení

- Možnost osobního a profesního růstu

- Přátelské pracovní prostředí

- Podpora kontinuálního vzdělávání

Způsob aplikace:

Zašlete nám svůj životopis, motivační dopis a vizi školy do 31. 01. 2024 na e-mail steklacova@victoria-school.cz.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.

Nástup od 1. 8. 2024.

12. ledna 2024