Mzdová účetní

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: nespecifikováno
  • úvazek: částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

Od 1.3.2024 přijmeme mzdovou účetní na dohodu o provedení činnosti/práce, zkrácený úvazek
Pro doplnění našeho týmu v Základní a Střední škole Karla Herforta hledáme odborně vybavenou kandidátku /kandidáta, která (ý) se samostatně chopí kompletní agendy mzdového účetnictví a personalistiky pro menší školu.

Co Vás čeká:

- Komplexní zpracování mezd pro ca 20 zaměstnanců pro menší školu

- Komunikace s vedením školy ohledně podkladů pro mzdy, evidence a archivace podkladů pro mzdy

- Zajištění úkonů vyplývajících ze zákonných povinností zaměstnavatele vůči orgánům státní správy

Co byste měl/měla splňovat:

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- Prokazatelné zkušenosti z oblasti mezd v oblasti školství

- Samostatnost, spolehlivost, diskrétnost

Co nabízíme:

- Práci v malém přátelském kolektivu

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Možnost dalšího vzdělávání v oboru

Prosím zašlete svůj životopis, pokud Vás nabídka zaujala.

12. února 2024