Lektor/ka odpoledního kroužku Veselá věda u Vás na škole

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: nespecifikováno
  • kvalifikace: pedagogika volného času
  • úvazek: nespecifikováno
  • okres: Celá ČR
popis pozice:

Hledáme nadšené pedagogy, kteří chtějí dětem z 1. stupně přiblížit svět přírodních věd.

Nabídněte spolu s námi kroužek Veselá věda přímo u Vás ve škole. Den a čas kroužku záleží na Vašich časových možnostech. Nyní domlouváme spolupráci pro školní rok 2024/25, kroužky začínaí od října.
Vybavíme vás metodikou, pomůckami, zkrátka vším k tomu, aby to šlo jednoduše a vy jste se mohli soustředit na zábavnou zájmovou činnost s dětmi, které o to stojí.Stanete se součástí organizace s působností po celé ČR (i na Slovensku) a letitou praxí. Spolupráce na DPP. Více o nás na www.veselaveda.cz

Nabízíme
propracovanou, ověřenou metodiku
specializované pomůcky
snadné proškolení online
zajištění administrativy přes naše vlastní stránky
podporu a zázemí největšího poskytovatele přírodovědných kroužků

Požadujeme
nadšení a pozitivní přístup, prostě chuť vyzkoušet si něco nového
čas aspoň 1 hodinu týdně v brzkých odpoledních hodinách

Více informací najdete na www.veselaveda.cz/pro-lektory/, kde nám na sebe můžete nechat kontakt, regionální koordinátor se vám ozve. Nebo nás přímo kontaktujte na 725 427 126.

30. srpna 2024