Přijmeme učitele/ku pro 1. stupeň a učitele/ku fyziky pro 2. stupeň

Proč nevidím kontaktní údaje?
  • vzdělání: VŠ pedagogické vzdělání
  • kvalifikace: učitel/ka 1. stupně ZŠ, učitel/ka 2. stupně ZŠ
  • specializace: nespecifikováno
  • aprobace: nespecifikováno
  • úvazek: plný úvazek, částečný úvazek
  • okres: Praha
popis pozice:

ZŠ Pošepného náměstí 2022, Praha 4 - Chodov, přijme učitele/ku pro 1. stupeň (běžnou třídu) a pro program Začít spolu. Dále učitele/ku fyziky pro 2. stupeň.

Nabízíme Vám všetrannou podporu pro Vaši práci, kvalitní a přátelský kolektiv, možnost rozvíjet se a vzdělávat, služební NTB a další. Požadujeme vzdělání a praxi dle Zákona o pedagogických pracovnících, pozitivní přístup k práci, spolehlivost, ochotu zapojit se do školních a mimoškolních akcí.

Práce na plný úvazek (příp. kratší dle domluvy), nástup 26. 8. 2024.

V případě zájmu zašlete svůj životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail zástupkyně ředitelky školy: hana.grafnetrova@zsposepneho.cz.

Nabídka je platná do obsazení pozice.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

15. května 2024